Games Logo Gibraltar 2019 - Island Games XVIII

Menu

Schedule

Daily Schedules
Sport Schedules
Event Schedules
Venue Schedules
Other Information

Schedule For: Mixed Doubles

Heat Date Time Comment
Thu 11 Jul 09:00 Including Semi-Finals
Round of 64 Thu 11 Jul 10:30 Djurhuus J - Thomsen S vs Simons D - Parekh H
Round of 64 Thu 11 Jul 10:30 Matthews L - Jones L vs Schmidt S - Brønlund M
Round of 64 Thu 11 Jul 10:30 Belon Y - Hancock R vs Riudavets Sintes C - Florit Ruiz J
Round of 64 Thu 11 Jul 10:30 Hutchings A - Dixon E vs Englund M - Thorn M
Round of 64 Thu 11 Jul 10:30 Guthrie D - Wood K vs Hollsten A - Melander I
Round of 64 Thu 11 Jul 11:00 Rendall S - Shearer A vs Fraser D - Macphail B
Round of 64 Thu 11 Jul 11:00 Harding N - Wilkinson N vs March D - Morris Z
Round of 64 Thu 11 Jul 11:00 Lau A - Wang Z vs Ballantine E - Pottinger J
Round of 64 Thu 11 Jul 11:00 Karlsson R - Aktar S vs Honnor M - Showan A
Round of 64 Thu 11 Jul 11:00 Linares J - De'Ath C vs Matthews S - Lemon K
Round of 64 Thu 11 Jul 11:30 Trebert J - Trebert E vs á Mýrini Á - Joensen L
Round of 64 Thu 11 Jul 11:30 Clark D - March C vs Hogg R - Mackay S
Round of 64 Thu 11 Jul 11:30 Jefferson M - Morrison E vs Morling C - Rentsch G
Round of 64 Thu 11 Jul 11:30 Sandholm M - Gestranius J vs Ketwa-Driefer T - Hegelund P
Round of 64 Thu 11 Jul 11:30 Reid M - Reid R vs Matthews E - Evans H
Round of 64 Thu 11 Jul 12:00 Steen A - Chater V vs Hardy S - Podger B
Round of 64 Thu 11 Jul 12:00 Downer K - Baggott L vs Haugen M - Sun J
Round of 64 Thu 11 Jul 12:00 Gardell J - Jörholt S vs Elsner F - Høegh Møller N
Round of 64 Thu 11 Jul 12:00 Paul K - Mackenzie L vs Armstrong R - Wilson-Kelly L
Round of 64 Thu 11 Jul 12:00 Archer H - Prescott A vs Flaws L - Keith A
Round of 64 Thu 11 Jul 12:00 Preto Pons A - Orfila Pons J vs Cheng T - Li P
Round of 64 Thu 11 Jul 12:30 Dal-Christiansen M - Katrinardóttir Jacobsen G vs Iström M - Westerberg S
Round of 64 Thu 11 Jul 12:30 Irvine R - Guthrie L vs Jessen K - Jessen A
Round of 64 Thu 11 Jul 12:30 Pedersen T - Rafaelsen T vs Ameller Bassa P - Seguí Pons E
Round of 64 Thu 11 Jul 12:30 Hughes D - Cespedes R vs Eriksson B - Hansson E
Round of 64 Thu 11 Jul 13:00 Hall S - Bechemin M vs Wylie A - March S
Round of 64 Thu 11 Jul 13:00 Nicholson M - Callow K vs Reid A - Work E
Round of 64 Thu 11 Jul 13:00 Rankenhohn M - Lloyd H vs Utteridge G - Honnor I
Fri 12 Jul 14:30 Final
Fri 12 Jul 16:10 Medal Ceremony