Games Logo Gibraltar 2019 - Island Games XVIII

Menu

Medal Winners

Sport Event Competitor Island Medal
Athletics 1,500m Men IOM David Mullarkey Isle of Man GoldGold
Athletics 1,500m Men JER Elliott Dorey Jersey SilverSilver
Athletics 1,500m Men YSM Iolo Hughes Ynys Môn BronzeBronze
Athletics 1,500m Women IOM Rachael Franklin Isle of Man GoldGold
Athletics 1,500m Women FAR Rebekka Fuglø Faroe Islands SilverSilver
Athletics 1,500m Women IOW Mabel Lewis Isle of Wight BronzeBronze
Athletics 10,000m Men IOM Alan Corlett Isle of Man GoldGold
Athletics 10,000m Men GOT Daniel Antonsson Gotland SilverSilver
Athletics 10,000m Men GOT Fred Grönwall Gotland BronzeBronze
Athletics 10,000m Women GUE Sarah Mercier Guernsey GoldGold
Athletics 10,000m Women GUE Jenny James Guernsey SilverSilver
Athletics 10,000m Women FAR Sarah Vallin Faroe Islands BronzeBronze
Athletics 100m Hurdles Women GUE Rhiannon Dowinton Guernsey GoldGold
Athletics 100m Hurdles Women IOM Hannah Riley Isle of Man SilverSilver
Athletics 100m Hurdles Women MEN Angela Martí Menorca BronzeBronze
Athletics 100m Men GUE Joe Chadwick Guernsey GoldGold
Athletics 100m Men CAY Jeavhon Jackson Cayman Islands SilverSilver
Athletics 100m Men JER Tyler Johnson Jersey BronzeBronze
Athletics 100m Women ALA Sara Wiss Åland GoldGold
Athletics 100m Women CAY Danika Lyn Cayman Islands SilverSilver
Athletics 100m Women SHE Katie Dinwoodie Shetland Islands BronzeBronze
Athletics 110m Hurdles Men JER Peter Irving Jersey GoldGold
Athletics 110m Hurdles Men GUE Toby Glass Guernsey SilverSilver
Athletics 200m Men GIB Jessy Franco Gibraltar GoldGold
Athletics 200m Men GUE Joe Chadwick Guernsey SilverSilver
Athletics 200m Men JER Tyler Johnson Jersey BronzeBronze
Athletics 200m Women SHE Katie Dinwoodie Shetland Islands GoldGold
Athletics 200m Women ORK Taylah Spence Orkney SilverSilver
Athletics 200m Women GUE Abigail Galpin Guernsey BronzeBronze
Athletics 3000m SteepleChase Men IOW Daniel Eckersley Isle of Wight GoldGold
Athletics 3000m SteepleChase Men IOM Max Costley Isle of Man SilverSilver
Athletics 3000m SteepleChase Men GUE Ed Mason Guernsey BronzeBronze
Athletics 3000m SteepleChase Women MEN Marina Olives Menorca GoldGold
Athletics 3000m SteepleChase Women YSM Ffion Jones Ynys Môn SilverSilver
Athletics 4 x 100m Relay Men GUE Guernsey Guernsey GoldGold
Athletics 4 x 100m Relay Men JER Jersey Jersey SilverSilver
Athletics 4 x 100m Relay Men CAY Cayman Islands Cayman Islands BronzeBronze
Athletics 4 x 100m Relay Women ALA Åland Åland GoldGold
Athletics 4 x 100m Relay Women CAY Cayman Islands Cayman Islands SilverSilver
Athletics 4 x 100m Relay Women IOM Isle of Man Isle of Man BronzeBronze
Athletics 4 x 400m Relay Men GUE Guernsey Guernsey GoldGold
Athletics 4 x 400m Relay Men CAY Cayman Islands Cayman Islands SilverSilver
Athletics 4 x 400m Relay Men JER Jersey Jersey BronzeBronze
Athletics 4 x 400m Relay Women IOM Isle of Man Isle of Man GoldGold
Athletics 4 x 400m Relay Women ORK Orkney Orkney SilverSilver
Athletics 4 x 400m Relay Women FAR Faroe Islands Faroe Islands BronzeBronze
Athletics 400m Hurdles Men IOW James Forman Isle of Wight GoldGold
Athletics 400m Hurdles Men GUE Sam Wallbridge Guernsey SilverSilver
Athletics 400m Hurdles Men GUE Peter Curtis Guernsey BronzeBronze
Athletics 400m Hurdles Women IOM Aimee Cringle Isle of Man GoldGold
Athletics 400m Hurdles Women BER Shianne Smith Bermuda SilverSilver
Athletics 400m Hurdles Women MEN Angela Martí Menorca BronzeBronze
Athletics 400m Men GIB Jessy Franco Gibraltar GoldGold
Athletics 400m Men CAY Sherlock Brooks Cayman Islands SilverSilver
Athletics 400m Men SHE Seumas Mackay Shetland Islands BronzeBronze
Athletics 400m Women IOM Ashleigh Lachenicht Isle of Man GoldGold
Athletics 400m Women GUE Eleanor Gallagher Guernsey SilverSilver
Athletics 400m Women YSM Ffion Roberts Ynys Môn BronzeBronze
Athletics 5,000m Men JER Elliott Dorey Jersey GoldGold
Athletics 5,000m Men GIB Harvey Dixon Gibraltar SilverSilver
Athletics 5,000m Men IOW Daniel Eckersley Isle of Wight BronzeBronze
Athletics 5,000m Women GUE Sarah Mercier Guernsey GoldGold
Athletics 5,000m Women MEN Marina Olives Menorca SilverSilver
Athletics 5,000m Women FAR Rebekka Fuglø Faroe Islands BronzeBronze
Athletics 800m Men SHE Seumas Mackay Shetland Islands GoldGold
Athletics 800m Men IOM David Mullarkey Isle of Man SilverSilver
Athletics 800m Men CAY Michael Smikle Cayman Islands BronzeBronze
Athletics 800m Women IOM Rachael Franklin Isle of Man GoldGold
Athletics 800m Women FAR Rebekka Fuglø Faroe Islands SilverSilver
Athletics 800m Women GUE Katie Rowe Guernsey BronzeBronze
Athletics Discus Men SAA Herkki Leemet Saaremaa GoldGold
Athletics Discus Men JER Nathan Thomas Jersey SilverSilver
Athletics Discus Men JER Cameron Campbell Jersey BronzeBronze
Athletics Discus Women SAA Linda Kivistik Saaremaa GoldGold
Athletics Discus Women SAA Airike Kapp Saaremaa SilverSilver
Athletics Discus Women IOW Bridget Fryer Isle of Wight BronzeBronze
Athletics Half Marathon Men IOM Oliver Lockley Isle of Man GoldGold
Athletics Half Marathon Men IOM Alan Corlett Isle of Man SilverSilver
Athletics Half Marathon Men GOT Fred Grönwall Gotland BronzeBronze
Athletics Half Marathon Team Men IOM Isle of Man Isle of Man GoldGold
Athletics Half Marathon Team Men GOT Gotland Gotland SilverSilver
Athletics Half Marathon Team Men GIB Gibraltar Gibraltar BronzeBronze
Athletics Half Marathon Team Women JER Jersey Jersey GoldGold
Athletics Half Marathon Team Women IOW Isle of Wight Isle of Wight SilverSilver
Athletics Half Marathon Team Women FAR Faroe Islands Faroe Islands BronzeBronze
Athletics Half Marathon Women IOW Charlotte Metcalfe Isle of Wight GoldGold
Athletics Half Marathon Women JER Rebecca Thompson Jersey SilverSilver
Athletics Half Marathon Women JER Jessica Troy Jersey BronzeBronze
Athletics High Jump Men CAY Louis Gordon Cayman Islands GoldGold
Athletics High Jump Men JER Benjamin Le Rougetel Jersey SilverSilver
Athletics High Jump Men IOM James Margrave Isle of Man BronzeBronze
Athletics High Jump Women SAA Teele Treiel Saaremaa GoldGold
Athletics High Jump Women SHE Lucy Holden Shetland Islands SilverSilver
Athletics High Jump Women FAR Teresa Fríðriksdóttir Bláhamar Faroe Islands BronzeBronze
Athletics High Jump Women ORK Amy Davis Orkney BronzeBronze
Athletics Long Jump Men JER Ross Jeffs Jersey GoldGold
Athletics Long Jump Men CAY Carl Morgan Cayman Islands SilverSilver
Athletics Long Jump Men CAY Louis Gordon Cayman Islands BronzeBronze
Athletics Long Jump Women SAA Kärt Õunapuu Saaremaa GoldGold
Athletics Long Jump Women GOT Moa Örevik Gotland SilverSilver
Athletics Long Jump Women IOM Bethan Pilley Isle of Man BronzeBronze
Athletics Shot Put Men SAA Genro Paas Saaremaa GoldGold
Athletics Shot Put Men GOT Erik Larsson Gotland SilverSilver
Athletics Shot Put Men YSM Patrick Harris Ynys Môn BronzeBronze
Athletics Shot Put Women SAA Linda Kivistik Saaremaa GoldGold
Athletics Shot Put Women SAA Airike Kapp Saaremaa SilverSilver
Athletics Shot Put Women FAR Lydia Poula Simonsen Faroe Islands BronzeBronze
Athletics Triple Jump Men CAY Carl Morgan Cayman Islands GoldGold
Athletics Triple Jump Men JER Ross Jeffs Jersey SilverSilver
Athletics Triple Jump Men GOT Daniel Örevik Gotland BronzeBronze
Athletics Triple Jump Women GOT Moa Örevik Gotland GoldGold
Athletics Triple Jump Women WES Mary Macleod Western Isles SilverSilver
Athletics Triple Jump Women WES Heather Marie MacKinnon Western Isles BronzeBronze
Badminton Men's Doubles MEN Navarro Comes A - Navarro Comes E Menorca GoldGold
Badminton Men's Doubles JER Constable M - Hutchings A Jersey SilverSilver
Badminton Men's Doubles GUE Le Tocq P - Svejstrup O Guernsey BronzeBronze
Badminton Men's Doubles GUE Hardy S - Trebert J Guernsey BronzeBronze
Badminton Men's Singles MEN Eric Navarro Comes Menorca GoldGold
Badminton Men's Singles JER Mark Constable Jersey SilverSilver
Badminton Men's Singles FAR Bartal Poulsen Faroe Islands BronzeBronze
Badminton Men's Singles GRE Jens-Frederik Nielsen Greenland BronzeBronze
Badminton Mixed Doubles GUE Trebert J - Trebert E Guernsey GoldGold
Badminton Mixed Doubles GUE Le Tocq P - Le Tissier C Guernsey SilverSilver
Badminton Mixed Doubles GUE Svejstrup O - Johnson E Guernsey BronzeBronze
Badminton Mixed Doubles FAR Eysturoy N - Djurhuus Carlsson R Faroe Islands BronzeBronze
Badminton Team Event GRE Greenland Greenland GoldGold
Badminton Team Event GUE Guernsey Guernsey SilverSilver
Badminton Team Event FAR Faroe Islands Faroe Islands BronzeBronze
Badminton Women's Doubles IOM Clague K - Li J Isle of Man GoldGold
Badminton Women's Doubles GUE Johnson E - Le Tissier C Guernsey SilverSilver
Badminton Women's Doubles GRE Brønlund M - Hegelund P Greenland BronzeBronze
Badminton Women's Doubles GRE Høegh Møller N - Jacobsen S Greenland BronzeBronze
Badminton Women's Singles SAA Getter Saar Saaremaa GoldGold
Badminton Women's Singles IOM Jessica Li Isle of Man SilverSilver
Badminton Women's Singles FAR Rannvá Djurhuus Carlsson Faroe Islands BronzeBronze
Badminton Women's Singles FAR Gunnva Jacobsen Faroe Islands BronzeBronze
Basketball Men's Basketball CAY Cayman Islands Cayman Islands GoldGold
Basketball Men's Basketball SAA Saaremaa Saaremaa SilverSilver
Basketball Men's Basketball GIB Gibraltar Gibraltar BronzeBronze
Basketball Women's Basketball MEN Menorca Menorca GoldGold
Basketball Women's Basketball GOT Gotland Gotland SilverSilver
Basketball Women's Basketball GIB Gibraltar Gibraltar BronzeBronze
Beach Volleyball Men's Beach Volleyball ALA Vetriö V - Jaundzeikars A Åland GoldGold
Beach Volleyball Men's Beach Volleyball GOT Brinkborg H - Alden-Joyce F Gotland SilverSilver
Beach Volleyball Men's Beach Volleyball SAA Jalg H - Põlluäär S Saaremaa BronzeBronze
Beach Volleyball Women's Beach Volleyball GOT Uddin S - Wahlén S Gotland GoldGold
Beach Volleyball Women's Beach Volleyball MEN Severa M - Bravo V Menorca SilverSilver
Beach Volleyball Women's Beach Volleyball CAY Wolfenden J - Gandolfi S Cayman Islands BronzeBronze
Cycling Men's Individual Road Race SAA Mihkel Räim Saaremaa GoldGold
Cycling Men's Individual Road Race IOM Nathan Draper Isle of Man SilverSilver
Cycling Men's Individual Road Race SAA Steven Kalf Saaremaa BronzeBronze
Cycling Men's Individual Time Trial SAA Mihkel Räim Saaremaa GoldGold
Cycling Men's Individual Time Trial GUE Sam Culverwell Guernsey SilverSilver
Cycling Men's Individual Time Trial IOM Adam Scarffe Isle of Man BronzeBronze
Cycling Men's Individual Town Criterium GUE Sam Culverwell Guernsey GoldGold
Cycling Men's Individual Town Criterium SAA Oskar Nisu Saaremaa SilverSilver
Cycling Men's Individual Town Criterium MEN Albert Barceló Menorca BronzeBronze
Cycling Men's Team Road Race SAA Saaremaa Saaremaa GoldGold
Cycling Men's Team Road Race IOM Isle of Man Isle of Man SilverSilver
Cycling Men's Team Road Race JER Jersey Jersey BronzeBronze
Cycling Men's Team Town Criterium SAA Saaremaa Saaremaa GoldGold
Cycling Men's Team Town Criterium GUE Guernsey Guernsey SilverSilver
Cycling Men's Team Town Criterium IOM Isle of Man Isle of Man BronzeBronze
Cycling Men's Time Trial Team Award IOM Isle of Man Isle of Man GoldGold
Cycling Men's Time Trial Team Award SAA Saaremaa Saaremaa SilverSilver
Cycling Men's Time Trial Team Award GUE Guernsey Guernsey BronzeBronze
Cycling Women's Individual Road Race JER Florence Cox Jersey GoldGold
Cycling Women's Individual Road Race IOM Ellen Barker Isle of Man SilverSilver
Cycling Women's Individual Road Race JER Rebecca Catley Jersey BronzeBronze
Cycling Women's Individual Time Trial IOM Becky Storrie Isle of Man GoldGold
Cycling Women's Individual Time Trial JER Florence Cox Jersey SilverSilver
Cycling Women's Individual Time Trial MEN Núria Picó Menorca BronzeBronze
Cycling Women's Individual Town Criterium IOM Tara Ferguson Isle of Man GoldGold
Cycling Women's Individual Town Criterium JER Rebecca Catley Jersey SilverSilver
Cycling Women's Individual Town Criterium IOM Ellen Barker Isle of Man BronzeBronze
Cycling Women's Team Road Race JER Jersey Jersey GoldGold
Cycling Women's Team Road Race IOM Isle of Man Isle of Man SilverSilver
Cycling Women's Team Road Race GUE Guernsey Guernsey BronzeBronze
Cycling Women's Team Town Criterium IOM Isle of Man Isle of Man GoldGold
Cycling Women's Team Town Criterium JER Jersey Jersey SilverSilver
Cycling Women's Team Town Criterium GUE Guernsey Guernsey BronzeBronze
Cycling Women's Time Trial Team Award IOM Isle of Man Isle of Man GoldGold
Cycling Women's Time Trial Team Award JER Jersey Jersey SilverSilver
Cycling Women's Time Trial Team Award GUE Guernsey Guernsey BronzeBronze
Judo Men's +100kg FAR Edvard Sigurdson Johannesen Faroe Islands GoldGold
Judo Men's +100kg GIB Ethaniel Jeffries-mor Gibraltar SilverSilver
Judo Men's 100kg FAR Petur Sigurð Johannesen Faroe Islands GoldGold
Judo Men's 100kg SAA Madis Laid Saaremaa SilverSilver
Judo Men's 100kg JER Charles Tromans Jersey BronzeBronze
Judo Men's 100kg IOW Benjamin Maher Isle of Wight BronzeBronze
Judo Men's 60kg ALA Aso Hosseini Åland GoldGold
Judo Men's 60kg MEN Damià Marí Menorca SilverSilver
Judo Men's 60kg MEN Pau Aguado Menorca BronzeBronze
Judo Men's 60kg JER Aiden Ward Jersey BronzeBronze
Judo Men's 66kg FAR Bárður Hentze Lenvig Faroe Islands GoldGold
Judo Men's 66kg SAA Taavi Eigo Saaremaa SilverSilver
Judo Men's 66kg ALA Linus Höglund Åland BronzeBronze
Judo Men's 66kg FAR Dánjal á Krákusteini Faroe Islands BronzeBronze
Judo Men's 73kg MEN Oscar Olives Menorca GoldGold
Judo Men's 73kg FAR Jógvan Páll Kristiansen Faroe Islands SilverSilver
Judo Men's 73kg FAR Gunnar Magnussen Faroe Islands BronzeBronze
Judo Men's 73kg GUE Lewis Bourgaize Guernsey BronzeBronze
Judo Men's 81kg FAR Búgvi Poulsen Faroe Islands GoldGold
Judo Men's 81kg MEN Scott Ashley Menorca SilverSilver
Judo Men's 81kg MEN Jose Luís Arnau Menorca BronzeBronze
Judo Men's 81kg JER William Baker Jersey BronzeBronze
Judo Men's 81kg GUE Louis Plevin Guernsey BronzeBronze
Judo Men's 90kg MEN Soni Sorgetz Menorca GoldGold
Judo Men's 90kg ALA Anders Berndtsson Åland SilverSilver
Judo Men's 90kg MEN Oriol Masso Menorca BronzeBronze
Judo Men's 90kg FAR Sigmundur Johansen Faroe Islands BronzeBronze
Judo Men's Open Event IOW Daniel Blinkhorn Isle of Wight GoldGold
Judo Men's Open Event GUE Louis Plevin Guernsey SilverSilver
Judo Men's Open Event FAR Petur Sigurð Johannesen Faroe Islands BronzeBronze
Judo Men's Open Event FAR Edvard Sigurdson Johannesen Faroe Islands BronzeBronze
Judo Men's Team Event FAR Faroe Islands Faroe Islands GoldGold
Judo Men's Team Event SAA Saaremaa Saaremaa SilverSilver
Judo Men's Team Event ALA Åland Åland BronzeBronze
Judo Men's Team Event MEN Menorca Menorca BronzeBronze
Judo Women's 52kg IOW Hannah Niven Isle of Wight GoldGold
Judo Women's 52kg MEN Mónica Torres Menorca SilverSilver
Judo Women's 52kg FAR Maiken Eivinnsdóttir Bringsberg Faroe Islands BronzeBronze
Judo Women's 52kg ALA Maud Wickström Åland BronzeBronze
Judo Women's 63kg IOW Emily Niven Isle of Wight GoldGold
Judo Women's 63kg MEN Tania Andreu Menorca SilverSilver
Judo Women's 63kg ALA Sanna Willford Åland BronzeBronze
Judo Women's 63kg FAR Silja Johannesen Faroe Islands BronzeBronze
Judo Women's 70kg ALA Emma Pasanen Åland GoldGold
Judo Women's 78kg GOT Ilse Vuijsters Hammarström Gotland GoldGold
Judo Women's 78kg FAR Sanna Nolsøe Djurhuus Faroe Islands SilverSilver
Judo Women's Open Event GOT Ilse Vuijsters Hammarström Gotland GoldGold
Judo Women's Open Event MEN Tania Andreu Menorca SilverSilver
Judo Women's Open Event MEN Llucia Vinent Menorca BronzeBronze
Judo Women's Open Event ALA Emma Pasanen Åland BronzeBronze
Sailing Laser Radial Rig GUE Clementine Thompson Guernsey GoldGold
Sailing Laser Radial Rig SAA Silver Vahstein Saaremaa SilverSilver
Sailing Laser Radial Rig SAA Daniel Rüütel Saaremaa BronzeBronze
Sailing Laser Standard Rig YSM Dominic Breen-Turner Ynys Môn GoldGold
Sailing Laser Standard Rig GUE Andrew Bridgman Guernsey SilverSilver
Sailing Laser Standard Rig SAA Peeter Kaju Saaremaa BronzeBronze
Sailing Sailing Team Event SAA Saaremaa Saaremaa GoldGold
Sailing Sailing Team Event GUE Guernsey Guernsey SilverSilver
Sailing Sailing Team Event BER Bermuda Bermuda BronzeBronze
Shooting Automatic Ball Trap Individual - Open FAR Alex Johannesen Faroe Islands GoldGold
Shooting Automatic Ball Trap Individual - Open JER Thomas Burns Jersey SilverSilver
Shooting Automatic Ball Trap Individual - Open MEN Juan Manuel Bosch Menorca BronzeBronze
Shooting Automatic Ball Trap Team - Open IOM Isle of Man Isle of Man GoldGold
Shooting Automatic Ball Trap Team - Open GUE Guernsey Guernsey SilverSilver
Shooting Automatic Ball Trap Team - Open JER Jersey Jersey BronzeBronze
Shooting IPSC Open Division GIB Stephen Borge Gibraltar GoldGold
Shooting IPSC Open Division GIB Mario Apap Gibraltar SilverSilver
Shooting IPSC Open Division CAY Ales Cevela Cayman Islands BronzeBronze
Shooting IPSC Open Division - Team GIB Gibraltar Gibraltar GoldGold
Shooting IPSC Open Division - Team JER Jersey Jersey SilverSilver
Shooting IPSC Open Division - Team ALA Åland Åland BronzeBronze
Shooting IPSC Standard Division IOW Richard Clifton Isle of Wight GoldGold
Shooting IPSC Standard Division CAY Ales Cevela Cayman Islands SilverSilver
Shooting IPSC Standard Division JER James Daly Jersey BronzeBronze
Shooting IPSC Standard Division - Team JER Jersey Jersey GoldGold
Shooting IPSC Standard Division - Team GIB Gibraltar Gibraltar SilverSilver
Shooting IPSC Standard Division - Team IOW Isle of Wight Isle of Wight BronzeBronze
Shooting ISSF 10m Air Pistol - Men SAA Nemo Tabur Saaremaa GoldGold
Shooting ISSF 10m Air Pistol - Men IOW Perron Phipps Isle of Wight SilverSilver
Shooting ISSF 10m Air Pistol - Men GIB Daniel Louis Payas Gibraltar BronzeBronze
Shooting ISSF 10m Air Pistol - Team - Men IOW Isle of Wight Isle of Wight GoldGold
Shooting ISSF 10m Air Pistol - Team - Men SAA Saaremaa Saaremaa SilverSilver
Shooting ISSF 10m Air Pistol - Team - Men IOM Isle of Man Isle of Man BronzeBronze
Shooting ISSF 10m Air Pistol - Team - Women JER Jersey Jersey GoldGold
Shooting ISSF 10m Air Pistol - Team - Women IOW Isle of Wight Isle of Wight SilverSilver
Shooting ISSF 10m Air Pistol - Team - Women GIB Gibraltar Gibraltar BronzeBronze
Shooting ISSF 10m Air Pistol - Women JER Nicola Holmes Jersey GoldGold
Shooting ISSF 10m Air Pistol - Women GOT Eva Widing Gotland SilverSilver
Shooting ISSF 10m Air Pistol - Women IOW Imogen Moss Isle of Wight BronzeBronze
Shooting ISSF 10m Air Rifle - Men JER Cameron Pirouet Jersey GoldGold
Shooting ISSF 10m Air Rifle - Men GIB Dailen Broton Gibraltar SilverSilver
Shooting ISSF 10m Air Rifle - Men GUE Paul Guillou Guernsey BronzeBronze
Shooting ISSF 10m Air Rifle - Team - Mixed JER Jersey 1 Jersey GoldGold
Shooting ISSF 10m Air Rifle - Team - Mixed GOT Gotland 2 Gotland SilverSilver
Shooting ISSF 10m Air Rifle - Team - Mixed GIB Gibraltar 2 Gibraltar BronzeBronze
Shooting ISSF 10m Air Rifle - Team - Open JER Jersey 2 Jersey GoldGold
Shooting ISSF 10m Air Rifle - Team - Open GIB Gibraltar 1 Gibraltar SilverSilver
Shooting ISSF 10m Air Rifle - Team - Open GOT Gotland 1 Gotland BronzeBronze
Shooting ISSF 10m Air Rifle - Women GOT Frida Eriksson Gotland GoldGold
Shooting ISSF 10m Air Rifle - Women GIB Mairead Lourdes Anne Sheriff Gibraltar SilverSilver
Shooting ISSF 10m Air Rifle - Women GOT Amanda Glansholm Gotland BronzeBronze
Shooting ISSF 25m Centrefire - Men SAA Nemo Tabur Saaremaa GoldGold
Shooting ISSF 25m Centrefire - Men SAA Roland Maimre Saaremaa SilverSilver
Shooting ISSF 25m Centrefire - Men ALA Fredrik Blomqvist Åland BronzeBronze
Shooting ISSF 25m Centrefire - Team - Men SAA Saaremaa Saaremaa GoldGold
Shooting ISSF 25m Centrefire - Team - Men GOT Gotland Gotland SilverSilver
Shooting ISSF 25m Centrefire - Team - Men ALA Åland Åland BronzeBronze
Shooting ISSF 25m Sport Pistol - Team - Women GUE Guernsey Guernsey GoldGold
Shooting ISSF 25m Sport Pistol - Team - Women IOW Isle of Wight Isle of Wight SilverSilver
Shooting ISSF 25m Sport Pistol - Team - Women JER Jersey Jersey BronzeBronze
Shooting ISSF 25m Sport Pistol - Women GUE Nikki Trebert Guernsey GoldGold
Shooting ISSF 25m Sport Pistol - Women JER Nicola Holmes Jersey SilverSilver
Shooting ISSF 25m Sport Pistol - Women GOT Eva Widing Gotland BronzeBronze
Shooting ISSF 25m Standard Pistol - Men GIB Jonathan David Patron Gibraltar GoldGold
Shooting ISSF 25m Standard Pistol - Men GOT Peter Nordgren Gotland SilverSilver
Shooting ISSF 25m Standard Pistol - Men SAA Roland Maimre Saaremaa BronzeBronze
Shooting ISSF 25m Standard Pistol - Team - Men GOT Gotland Gotland GoldGold
Shooting ISSF 25m Standard Pistol - Team - Men SAA Saaremaa Saaremaa SilverSilver
Shooting ISSF 25m Standard Pistol - Team - Men GIB Gibraltar Gibraltar BronzeBronze
Shooting ISSF 25m Standard Pistol - Team - Women IOW Isle of Wight Isle of Wight GoldGold
Shooting ISSF 25m Standard Pistol - Team - Women GUE Guernsey Guernsey SilverSilver
Shooting ISSF 25m Standard Pistol - Team - Women JER Jersey Jersey BronzeBronze
Shooting ISSF 25m Standard Pistol - Women GUE Nikki Trebert Guernsey GoldGold
Shooting ISSF 25m Standard Pistol - Women GOT Eva Widing Gotland SilverSilver
Shooting ISSF 25m Standard Pistol - Women IOW Imogen Moss Isle of Wight BronzeBronze
Shooting ISSF 50m 3 Position Smallbore Rifle - Open JER Cameron Pirouet Jersey GoldGold
Shooting ISSF 50m 3 Position Smallbore Rifle - Open GOT Frida Eriksson Gotland SilverSilver
Shooting ISSF 50m 3 Position Smallbore Rifle - Open ORK Robert Spence Orkney BronzeBronze
Shooting ISSF 50m 3 Position Smallbore Rifle - Team - Open JER Jersey Jersey GoldGold
Shooting ISSF 50m 3 Position Smallbore Rifle - Team - Open GIB Gibraltar 1 Gibraltar SilverSilver
Shooting ISSF 50m 3 Position Smallbore Rifle - Team - Open GOT Gotland 2 Gotland BronzeBronze
Shooting ISSF 50m Free Pistol - Men SAA Nemo Tabur Saaremaa GoldGold
Shooting ISSF 50m Free Pistol - Men MEN Pedro Salord Menorca SilverSilver
Shooting ISSF 50m Free Pistol - Men GOT Pontus Nordgren Gotland BronzeBronze
Shooting ISSF 50m Free Pistol - Team - Men IOW Isle of Wight Isle of Wight GoldGold
Shooting ISSF 50m Free Pistol - Team - Men GIB Gibraltar Gibraltar SilverSilver
Shooting ISSF 50m Free Pistol - Team - Men SAA Saaremaa Saaremaa BronzeBronze
Shooting ISSF 50m Prone Smallbore Rifle - Men ORK Robert Spence Orkney GoldGold
Shooting ISSF 50m Prone Smallbore Rifle - Men IOW Dominic Cowen Isle of Wight SilverSilver
Shooting ISSF 50m Prone Smallbore Rifle - Men IOW Andrew Whittall Isle of Wight BronzeBronze
Shooting ISSF 50m Prone Smallbore Rifle - Team - Open IOW Isle of Wight Isle of Wight GoldGold
Shooting ISSF 50m Prone Smallbore Rifle - Team - Open JER Jersey 1 Jersey SilverSilver
Shooting ISSF 50m Prone Smallbore Rifle - Team - Open GIB Gibraltar 1 Gibraltar BronzeBronze
Shooting ISSF 50m Prone Smallbore Rifle - Women GOT Jehnny Gardelin Gotland GoldGold
Shooting ISSF 50m Prone Smallbore Rifle - Women GIB Mairead Lourdes Anne Sheriff Gibraltar SilverSilver
Shooting ISSF 50m Prone Smallbore Rifle - Women BER Adrienne Smatt Bermuda BronzeBronze
Shooting NPA Police Pistol 1 - Open GUE James Straughan Guernsey GoldGold
Shooting NPA Police Pistol 1 - Open GUE Andrew Torode Guernsey SilverSilver
Shooting NPA Police Pistol 1 - Open JER Mark Dubras Jersey BronzeBronze
Shooting NPA Police Pistol 1 - Team JER Jersey Jersey GoldGold
Shooting NPA Police Pistol 1 - Team GIB Gibraltar Gibraltar SilverSilver
Shooting NPA Police Pistol 1 - Team GUE Guernsey Guernsey BronzeBronze
Shooting NPA Service Pistol B - Open JER Mark Dubras Jersey GoldGold
Shooting NPA Service Pistol B - Open HIT Jørgen Olsen Hitra SilverSilver
Shooting NPA Service Pistol B - Open GUE Andrew Torode Guernsey BronzeBronze
Shooting NPA Service Pistol B - Team GUE Guernsey Guernsey GoldGold
Shooting NPA Service Pistol B - Team JER Jersey Jersey SilverSilver
Shooting NPA Service Pistol B - Team HIT Hitra Hitra BronzeBronze
Shooting Olympic Skeet Individual - Open FAR Marius Fríðálvur Joensen Faroe Islands GoldGold
Shooting Olympic Skeet Individual - Open GOT Fredrik Melin Gotland SilverSilver
Shooting Olympic Skeet Individual - Open ALA Marcus Påvals Åland BronzeBronze
Shooting Olympic Skeet Team - Open FAR Faroe Islands Faroe Islands GoldGold
Shooting Olympic Skeet Team - Open ALA Åland Åland SilverSilver
Shooting Olympic Skeet Team - Open GOT Gotland Gotland BronzeBronze
Shooting Olympic Trap Individual - Open MEN Juan Manuel Bosch Menorca GoldGold
Shooting Olympic Trap Individual - Open FAR Alex Johannesen Faroe Islands SilverSilver
Shooting Olympic Trap Individual - Open GIB Kevin Cowles Gibraltar BronzeBronze
Shooting Olympic Trap Team - Open MEN Menorca Menorca GoldGold
Shooting Olympic Trap Team - Open SAR Sark Sark SilverSilver
Shooting Olympic Trap Team - Open IOM Isle of Man Isle of Man BronzeBronze
Shooting Revolver WA 1500 48 Shot-Max 6" Barrel Individual JER Mark Dubras Jersey GoldGold
Shooting Revolver WA 1500 48 Shot-Max 6" Barrel Individual GUE Andrew Torode Guernsey SilverSilver
Shooting Revolver WA 1500 48 Shot-Max 6" Barrel Individual JER Benjamin Videgrain Jersey BronzeBronze
Shooting Revolver WA 1500 48 Shot-Max 6" Barrel Team JER Jersey Jersey GoldGold
Shooting Revolver WA 1500 48 Shot-Max 6" Barrel Team HIT Hitra Hitra SilverSilver
Shooting Revolver WA 1500 48 Shot-Max 6" Barrel Team GUE Guernsey Guernsey BronzeBronze
Squash Men's Doubles CAY Kelly J - Jervis J Cayman Islands GoldGold
Squash Men's Doubles GIB Navas C - Brindle A Gibraltar SilverSilver
Squash Men's Doubles JER Harkin A - Gautier S Jersey BronzeBronze
Squash Men's Singles CAY Cameron Stafford Cayman Islands GoldGold
Squash Men's Singles IOM David Norman Isle of Man SilverSilver
Squash Men's Singles GUE Janick Radford Guernsey BronzeBronze
Squash Mixed Doubles CAY West M - Stafford C Cayman Islands GoldGold
Squash Mixed Doubles GUE Graham L - Dodd N Guernsey SilverSilver
Squash Mixed Doubles BER Fellowes A - Barnes R Bermuda BronzeBronze
Squash Team Event CAY Cayman Islands Cayman Islands GoldGold
Squash Team Event JER Jersey Jersey SilverSilver
Squash Team Event GUE Guernsey Guernsey BronzeBronze
Squash Women's Doubles CAY Pitcairn J - Bridgeman E Cayman Islands GoldGold
Squash Women's Doubles GUE Robinson K - Dodd N Guernsey SilverSilver
Squash Women's Doubles IOW England F - Haworth A Isle of Wight BronzeBronze
Squash Women's Singles CAY Marlene West Cayman Islands GoldGold
Squash Women's Singles GUE Natalie Dodd Guernsey SilverSilver
Squash Women's Singles IOW Amelie Haworth Isle of Wight BronzeBronze
Swimming Men's 100m Backstroke JER Harry Shalamon Jersey GoldGold
Swimming Men's 100m Backstroke GUE Thomas Hollingsworth Guernsey SilverSilver
Swimming Men's 100m Backstroke CAY Jordan Crooks Cayman Islands BronzeBronze
Swimming Men's 100m Breaststroke FAR Róland Toftum Faroe Islands GoldGold
Swimming Men's 100m Breaststroke GUE Charlie-Joe Hallett Guernsey SilverSilver
Swimming Men's 100m Breaststroke JER Cameron Polak Jersey BronzeBronze
Swimming Men's 100m Butterfly JER Harry Shalamon Jersey GoldGold
Swimming Men's 100m Butterfly GUE Thomas Hollingsworth Guernsey SilverSilver
Swimming Men's 100m Butterfly SHE Felix Gifford Shetland Islands BronzeBronze
Swimming Men's 100m Freestyle CAY Jordan Crooks Cayman Islands GoldGold
Swimming Men's 100m Freestyle IOM Joel Watterson Isle of Man SilverSilver
Swimming Men's 100m Freestyle IOM Alex Bregazzi Isle of Man BronzeBronze
Swimming Men's 100m Individual Medley IOM Alex Bregazzi Isle of Man GoldGold
Swimming Men's 100m Individual Medley IOM Ben Kebbell Isle of Man SilverSilver
Swimming Men's 100m Individual Medley JER Robert Jones Jersey BronzeBronze
Swimming Men's 1500m Freestyle FAR Óli Mortensen Faroe Islands GoldGold
Swimming Men's 1500m Freestyle JER Isaac Dodds Jersey SilverSilver
Swimming Men's 1500m Freestyle JER Thomas Deffains Jersey BronzeBronze
Swimming Men's 200m Backstroke JER Harry Shalamon Jersey GoldGold
Swimming Men's 200m Backstroke JER Robert Jones Jersey SilverSilver
Swimming Men's 200m Backstroke GUE Thomas Hollingsworth Guernsey BronzeBronze
Swimming Men's 200m Breaststroke GUE Charlie-Joe Hallett Guernsey GoldGold
Swimming Men's 200m Breaststroke JER Robert Jones Jersey SilverSilver
Swimming Men's 200m Breaststroke JER Cameron Polak Jersey BronzeBronze
Swimming Men's 200m Butterfly JER Robert Jones Jersey GoldGold
Swimming Men's 200m Butterfly FAR Óli Mortensen Faroe Islands SilverSilver
Swimming Men's 200m Butterfly SHE Felix Gifford Shetland Islands BronzeBronze
Swimming Men's 200m Freestyle IOM Alex Bregazzi Isle of Man GoldGold
Swimming Men's 200m Freestyle FAR Alvi Hjelm Faroe Islands SilverSilver
Swimming Men's 200m Freestyle FAR Óli Mortensen Faroe Islands BronzeBronze
Swimming Men's 200m Individual Medley JER Harry Shalamon Jersey GoldGold
Swimming Men's 200m Individual Medley JER Robert Jones Jersey SilverSilver
Swimming Men's 200m Individual Medley FAR Alvi Hjelm Faroe Islands BronzeBronze
Swimming Men's 4 x 100m Freestyle Relay IOM Isle of Man Isle of Man GoldGold
Swimming Men's 4 x 100m Freestyle Relay FAR Faroe Islands Faroe Islands SilverSilver
Swimming Men's 4 x 100m Freestyle Relay GUE Guernsey Guernsey BronzeBronze
Swimming Men's 4 x 100m Medley Relay JER Jersey Jersey GoldGold
Swimming Men's 4 x 100m Medley Relay IOM Isle of Man Isle of Man SilverSilver
Swimming Men's 4 x 100m Medley Relay GUE Guernsey Guernsey BronzeBronze
Swimming Men's 4 x 50m Freestyle Relay IOM Isle of Man Isle of Man GoldGold
Swimming Men's 4 x 50m Freestyle Relay GUE Guernsey Guernsey SilverSilver
Swimming Men's 4 x 50m Freestyle Relay JER Jersey Jersey BronzeBronze
Swimming Men's 4 x 50m Medley Relay IOM Isle of Man Isle of Man GoldGold
Swimming Men's 4 x 50m Medley Relay GUE Guernsey Guernsey SilverSilver
Swimming Men's 4 x 50m Medley Relay JER Jersey Jersey BronzeBronze
Swimming Men's 400m Freestyle IOM Alex Bregazzi Isle of Man GoldGold
Swimming Men's 400m Freestyle FAR Óli Mortensen Faroe Islands SilverSilver
Swimming Men's 400m Freestyle SHE Felix Gifford Shetland Islands BronzeBronze
Swimming Men's 400m Individual Medley FAR Alvi Hjelm Faroe Islands GoldGold
Swimming Men's 400m Individual Medley JER Robert Jones Jersey SilverSilver
Swimming Men's 400m Individual Medley GUE Charlie-Joe Hallett Guernsey BronzeBronze
Swimming Men's 50m Backstroke JER Harry Shalamon Jersey GoldGold
Swimming Men's 50m Backstroke GUE Thomas Hollingsworth Guernsey SilverSilver
Swimming Men's 50m Backstroke CAY Jordan Crooks Cayman Islands BronzeBronze
Swimming Men's 50m Breaststroke FAR Róland Toftum Faroe Islands GoldGold
Swimming Men's 50m Breaststroke GUE Charlie-Joe Hallett Guernsey SilverSilver
Swimming Men's 50m Breaststroke GUE William Russell Guernsey BronzeBronze
Swimming Men's 50m Butterfly JER Harry Shalamon Jersey GoldGold
Swimming Men's 50m Butterfly IOM Joel Watterson Isle of Man SilverSilver
Swimming Men's 50m Butterfly FAR Róland Toftum Faroe Islands BronzeBronze
Swimming Men's 50m Freestyle IOM Joel Watterson Isle of Man GoldGold
Swimming Men's 50m Freestyle GUE Jonathan Beck Guernsey SilverSilver
Swimming Men's 50m Freestyle CAY Jordan Crooks Cayman Islands BronzeBronze
Swimming Men's 800m Freestyle FAR Óli Mortensen Faroe Islands GoldGold
Swimming Men's 800m Freestyle JER Isaac Dodds Jersey SilverSilver
Swimming Men's 800m Freestyle FAR Johan Nónskarð Dam Faroe Islands BronzeBronze
Swimming Mixed 4 x 50m Freestyle Relay IOM Isle of Man Isle of Man GoldGold
Swimming Mixed 4 x 50m Freestyle Relay CAY Cayman Islands Cayman Islands SilverSilver
Swimming Mixed 4 x 50m Freestyle Relay GUE Guernsey Guernsey BronzeBronze
Swimming Women's 100m Backstroke FAR Signhild Joensen Faroe Islands GoldGold
Swimming Women's 100m Backstroke JER Gemma Atherley Jersey SilverSilver
Swimming Women's 100m Backstroke IOM Emma Hodgson Isle of Man BronzeBronze
Swimming Women's 100m Breaststroke WES Kara Hanlon Western Isles GoldGold
Swimming Women's 100m Breaststroke IOM Laura Kinley Isle of Man SilverSilver
Swimming Women's 100m Breaststroke SHE Jasmin Smith Shetland Islands BronzeBronze
Swimming Women's 100m Butterfly IOM Olivia Marshall Isle of Man GoldGold
Swimming Women's 100m Butterfly GUE Orla Rabey Guernsey SilverSilver
Swimming Women's 100m Butterfly ALA Olivia Weuro Åland BronzeBronze
Swimming Women's 100m Freestyle ALA Olivia Weuro Åland GoldGold
Swimming Women's 100m Freestyle FAR Vár Erlingsdóttir Eidesgaard Faroe Islands SilverSilver
Swimming Women's 100m Freestyle CAY Alison Jackson Cayman Islands BronzeBronze
Swimming Women's 100m Individual Medley WES Kara Hanlon Western Isles GoldGold
Swimming Women's 100m Individual Medley IOW Abigail Lacey Isle of Wight SilverSilver
Swimming Women's 100m Individual Medley JER Gemma Atherley Jersey BronzeBronze
Swimming Women's 1500m Freestyle FAR Vár Erlingsdóttir Eidesgaard Faroe Islands GoldGold
Swimming Women's 1500m Freestyle CAY Raya Embury-Brown Cayman Islands SilverSilver
Swimming Women's 1500m Freestyle JER Lily Scott Jersey BronzeBronze
Swimming Women's 200m Backstroke FAR Signhild Joensen Faroe Islands GoldGold
Swimming Women's 200m Backstroke JER Gemma Atherley Jersey SilverSilver
Swimming Women's 200m Backstroke GUE Tatiana Tostevin Guernsey BronzeBronze
Swimming Women's 200m Breaststroke WES Kara Hanlon Western Isles GoldGold
Swimming Women's 200m Breaststroke IOM Laura Kinley Isle of Man SilverSilver
Swimming Women's 200m Breaststroke SHE Anne Hutchison Shetland Islands BronzeBronze
Swimming Women's 200m Butterfly YSM Eve Goddard-Smith Ynys Môn GoldGold
Swimming Women's 200m Butterfly JER Isabel Atherley Jersey SilverSilver
Swimming Women's 200m Butterfly SHE Lauren Sandison Shetland Islands BronzeBronze
Swimming Women's 200m Freestyle FAR Vár Erlingsdóttir Eidesgaard Faroe Islands GoldGold
Swimming Women's 200m Freestyle JER Gemma Atherley Jersey SilverSilver
Swimming Women's 200m Freestyle ALA Olivia Weuro Åland BronzeBronze
Swimming Women's 200m Individual Medley JER Gemma Atherley Jersey GoldGold
Swimming Women's 200m Individual Medley WES Kara Hanlon Western Isles SilverSilver
Swimming Women's 200m Individual Medley IOW Abigail Lacey Isle of Wight BronzeBronze
Swimming Women's 4 x 100m Freestyle Relay CAY Cayman Islands Cayman Islands GoldGold
Swimming Women's 4 x 100m Freestyle Relay GUE Guernsey Guernsey SilverSilver
Swimming Women's 4 x 100m Freestyle Relay FAR Faroe Islands Faroe Islands BronzeBronze
Swimming Women's 4 x 100m Medley Relay IOM Isle of Man Isle of Man GoldGold
Swimming Women's 4 x 100m Medley Relay GUE Guernsey Guernsey SilverSilver
Swimming Women's 4 x 100m Medley Relay IOW Isle of Wight Isle of Wight BronzeBronze
Swimming Women's 4 x 50m Freestyle Relay IOM Isle of Man Isle of Man GoldGold
Swimming Women's 4 x 50m Freestyle Relay GUE Guernsey Guernsey SilverSilver
Swimming Women's 4 x 50m Freestyle Relay FAR Faroe Islands Faroe Islands BronzeBronze
Swimming Women's 4 x 50m Medley Relay IOM Isle of Man Isle of Man GoldGold
Swimming Women's 4 x 50m Medley Relay GUE Guernsey Guernsey SilverSilver
Swimming Women's 4 x 50m Medley Relay FAR Faroe Islands Faroe Islands BronzeBronze
Swimming Women's 400m Freestyle FAR Vár Erlingsdóttir Eidesgaard Faroe Islands GoldGold
Swimming Women's 400m Freestyle JER Gemma Atherley Jersey SilverSilver
Swimming Women's 400m Freestyle WES Isla Budge Western Isles BronzeBronze
Swimming Women's 400m Individual Medley FAR Vár Erlingsdóttir Eidesgaard Faroe Islands GoldGold
Swimming Women's 400m Individual Medley IOW Abigail Lacey Isle of Wight SilverSilver
Swimming Women's 400m Individual Medley FAR Rebekka Trygvadóttir Faroe Islands BronzeBronze
Swimming Women's 50m Backstroke GUE Tatiana Tostevin Guernsey GoldGold
Swimming Women's 50m Backstroke FAR Signhild Joensen Faroe Islands SilverSilver
Swimming Women's 50m Backstroke IOW Megan King Isle of Wight BronzeBronze
Swimming Women's 50m Breaststroke WES Kara Hanlon Western Isles GoldGold
Swimming Women's 50m Breaststroke IOM Laura Kinley Isle of Man SilverSilver
Swimming Women's 50m Breaststroke SHE Jasmin Smith Shetland Islands BronzeBronze
Swimming Women's 50m Butterfly IOM Olivia Marshall Isle of Man GoldGold
Swimming Women's 50m Butterfly ORK Mia McAllister Orkney SilverSilver
Swimming Women's 50m Butterfly SHE Emmie Hutchison Shetland Islands BronzeBronze
Swimming Women's 50m Freestyle FAR Vár Erlingsdóttir Eidesgaard Faroe Islands GoldGold
Swimming Women's 50m Freestyle IOM Laura Kinley Isle of Man SilverSilver
Swimming Women's 50m Freestyle IOM Olivia Marshall Isle of Man BronzeBronze
Swimming Women's 800m Freestyle FAR Vár Erlingsdóttir Eidesgaard Faroe Islands GoldGold
Swimming Women's 800m Freestyle CAY Raya Embury-Brown Cayman Islands SilverSilver
Swimming Women's 800m Freestyle GUE Orla Rabey Guernsey BronzeBronze
Table Tennis Men's Doubles JER Miller L - Wykes J Jersey GoldGold
Table Tennis Men's Doubles GRE Nielsen A - Nielsen I Greenland SilverSilver
Table Tennis Men's Doubles IOW Burns D - Downing G Isle of Wight BronzeBronze
Table Tennis Men's Doubles GUE Dodd G - Foss B Guernsey BronzeBronze
Table Tennis Men's Singles GRE Ivik Nielsen Greenland GoldGold
Table Tennis Men's Singles GUE Garry Dodd Guernsey SilverSilver
Table Tennis Men's Singles IOW George Downing Isle of Wight BronzeBronze
Table Tennis Men's Singles JER Jordan Luke Wykes Jersey BronzeBronze
Table Tennis Mixed Doubles ALA Pettersson J - Donner M Åland GoldGold
Table Tennis Mixed Doubles IOW Downing G - Hobbs T Isle of Wight SilverSilver
Table Tennis Mixed Doubles GOT Hedbom M - Carlsson E Gotland BronzeBronze
Table Tennis Mixed Doubles GUE Dodd G - Morgan D Guernsey BronzeBronze
Table Tennis Team Event GUE Guernsey Guernsey GoldGold
Table Tennis Team Event JER Jersey Jersey SilverSilver
Table Tennis Team Event GOT Gotland Gotland BronzeBronze
Table Tennis Team Event GRE Greenland Greenland BronzeBronze
Table Tennis Women's Doubles GOT Carlsson E - Schwartz E Gotland GoldGold
Table Tennis Women's Doubles GUE Le Ber P - Morgan D Guernsey SilverSilver
Table Tennis Women's Doubles FAR Mikkjalsdóttir A - Mikkjalsdóttir R Faroe Islands BronzeBronze
Table Tennis Women's Doubles IOM Baker K - Vinas K Isle of Man BronzeBronze
Table Tennis Women's Singles ALA Marina Donner Åland GoldGold
Table Tennis Women's Singles GRE Karlinannguaq Lundblad Greenland SilverSilver
Table Tennis Women's Singles IOM Katherine Vinas Isle of Man BronzeBronze
Table Tennis Women's Singles GUE Dawn Morgan Guernsey BronzeBronze
Ten Pin Bowling Men's - Masters ALA Oskar Welin Åland GoldGold
Ten Pin Bowling Men's - Masters BER Damien Matthews Bermuda SilverSilver
Ten Pin Bowling Men's - Masters BER Lamar Richardson Bermuda BronzeBronze
Ten Pin Bowling Men's Doubles ALA Cronholm S - Jakobsson M Åland GoldGold
Ten Pin Bowling Men's Doubles ALA Welin O - Andersson J Åland SilverSilver
Ten Pin Bowling Men's Doubles BER Matthews D - Maycock D Bermuda BronzeBronze
Ten Pin Bowling Men's Singles GOT Robert Gustafsson Gotland GoldGold
Ten Pin Bowling Men's Singles BER Lamar Richardson Bermuda SilverSilver
Ten Pin Bowling Men's Singles ALA Oskar Welin Åland BronzeBronze
Ten Pin Bowling Men's Team Event ALA Åland Åland GoldGold
Ten Pin Bowling Men's Team Event BER Bermuda Bermuda SilverSilver
Ten Pin Bowling Men's Team Event GOT Gotland Gotland BronzeBronze
Ten Pin Bowling Mixed Doubles ALA Cronholm S - Sandström I Åland GoldGold
Ten Pin Bowling Mixed Doubles BER Dill G - Maycock D Bermuda SilverSilver
Ten Pin Bowling Mixed Doubles ALA Welin O - Sundberg K Åland BronzeBronze
Ten Pin Bowling Women's Doubles GOT Pettersson S - Eklöf M Gotland GoldGold
Ten Pin Bowling Women's Doubles ALA Sundberg K - Kvarnström A Åland SilverSilver
Ten Pin Bowling Women's Doubles GOT Olofsson C - Senitz T Gotland BronzeBronze
Ten Pin Bowling Women's Masters GOT Camilla Olofsson Gotland GoldGold
Ten Pin Bowling Women's Masters ALA Ann Kvarnström Åland SilverSilver
Ten Pin Bowling Women's Masters GOT Sara Pettersson Gotland BronzeBronze
Ten Pin Bowling Women's Singles GOT Sara Pettersson Gotland GoldGold
Ten Pin Bowling Women's Singles ALA Katarina Sundberg Åland SilverSilver
Ten Pin Bowling Women's Singles GOT Camilla Olofsson Gotland BronzeBronze
Ten Pin Bowling Women's Team Event GOT Gotland Gotland GoldGold
Ten Pin Bowling Women's Team Event ALA Åland Åland SilverSilver
Ten Pin Bowling Women's Team Event BER Bermuda Bermuda BronzeBronze
Tennis Men's Doubles JER Parker S - Watkins M Jersey GoldGold
Tennis Men's Doubles BER Manders G - Thomas D Bermuda SilverSilver
Tennis Men's Doubles MEN Mesquida-Berg A - Mesquida-Berg O Menorca BronzeBronze
Tennis Men's Doubles ALA Byman O - Norbiato H Åland BronzeBronze
Tennis Men's Singles JER Stuart Parker Jersey GoldGold
Tennis Men's Singles MEN Oscar Mesquida-Berg Menorca SilverSilver
Tennis Men's Singles BER Gavin Manders Bermuda BronzeBronze
Tennis Men's Singles MEN Miguel Albertí-Fuster Menorca BronzeBronze
Tennis Men's Team Event JER Jersey Jersey GoldGold
Tennis Men's Team Event MEN Menorca Menorca SilverSilver
Tennis Men's Team Event BER Bermuda Bermuda BronzeBronze
Tennis Men's Team Event IOM Isle of Man Isle of Man BronzeBronze
Tennis Mixed Doubles JER Cross J - Sokic A Jersey GoldGold
Tennis Mixed Doubles IOM Chinn M - Faragher K Isle of Man SilverSilver
Tennis Mixed Doubles GOT Arho-Havrén A - Havrén T Gotland BronzeBronze
Tennis Mixed Doubles ALA Norbiato H - Ringbom M Åland BronzeBronze
Tennis Women's Doubles GIB Carreras A - De Haro-Sene L Gibraltar GoldGold
Tennis Women's Doubles IOM Faragher K - Feely L Isle of Man SilverSilver
Tennis Women's Doubles ALA Friman P - Ringbom M Åland BronzeBronze
Tennis Women's Doubles JER Forrest N - Hurst E Jersey BronzeBronze
Tennis Women's Singles GIB Amanda Carreras Gibraltar GoldGold
Tennis Women's Singles GOT Tsvetelina Havrén Gotland SilverSilver
Tennis Women's Singles MEN Clara Catchot-Sintes Menorca BronzeBronze
Tennis Women's Singles IOM Laura Feely Isle of Man BronzeBronze
Tennis Women's Team Event GIB Gibraltar Gibraltar GoldGold
Tennis Women's Team Event IOM Isle of Man Isle of Man SilverSilver
Tennis Women's Team Event GUE Guernsey Guernsey BronzeBronze
Tennis Women's Team Event JER Jersey Jersey BronzeBronze
Triathlon Men’s Individual GUE Joshua Lewis Guernsey GoldGold
Triathlon Men’s Individual IOM William Draper Isle of Man SilverSilver
Triathlon Men’s Individual JER Olliver Turner Jersey BronzeBronze
Triathlon Triathlon Team Men JER Jersey Jersey GoldGold
Triathlon Triathlon Team Men GUE Guernsey Guernsey SilverSilver
Triathlon Triathlon Team Men IOM Isle of Man Isle of Man BronzeBronze
Triathlon Triathlon Team Women GUE Guernsey Guernsey GoldGold
Triathlon Triathlon Team Women JER Jersey Jersey SilverSilver
Triathlon Triathlon Team Women SHE Shetland Islands Shetland Islands BronzeBronze
Triathlon Women’s Individual FAR Súsanna Skylv Sørensen Faroe Islands GoldGold
Triathlon Women’s Individual GUE Megan Chapple Guernsey SilverSilver
Triathlon Women’s Individual IOM Lynsey Elliott Isle of Man BronzeBronze
Medal Winners RSS